برنج ایرانی

سرلاشه طارم ویژه

برنج شکسته طارم

با نام و یاد خداوند هدایتگر

من مسعود نوریان و اینجا ووشه

محصولی که امروز میخوام براتون معرفی کنم محصولیه که نه در عنوان بلکه در اصل و حقیقتش ویژه است.

اجازه بدید با هم بریم در دل این محصول تا ویژه بودنش را براتون بگم

قبل از تعریف من از ویژه بودن این محصول میخوام از خودتون بپرسید که تعریف ویژه از نگاه شما چیست؟

-شاید خیلی زمانها ما به دنبال ویژگی خاصی بگردیم برای خاص و ویژه بودن

-شاید خیلی زمانها ما از 1 به 100 رفتن بدون وقفه را ویژه بدونیم

و خیلی از این نوع نگاه ها و شایدها

ولی تعریفی که من میخوام امروز بگم یکم متفاوت تره.

ویژه بودن و متفاوت شدن از نظر من یعنی یک قدم رو به جلوتر رفتن برای هدفی که داریم است، قدمی که به صورت متوالی انجام می شود و این توالی ویژه بودن را به ثمر می نشاند.

اجازه بدید با یک مثال بیشتر بازش کنم.

زمانی است که شما یک ورزشکار بسیار موفق را می بینید، شاید اولین موضوعی که به ذهن شما میرسد این باشد که این ورزشکار به صورت ذاتی خوب و از نظر استعدادی ویژه است. در اینجا مطرح کردن یک سوال خیلی مهم است.

آیا فقط این فرد دارای چنین استعدادی است؟

به یقین می توان گفت که خیر و بسیاری از افراد هستند که دارای چنین توانایی هستند ولی،

چه موضوعی است که این ورزشکار را ویژه کرد؟

عموما وقتی وارد زندگی این فرد می شویم چیزهایی را می بینیم که می توانیم درک کنیم دلیل این ویژه بودن چیست.

از تمریناتی که انجام میدهد، از محدودیتهایی که برای رسیدن به اهدافش برای خودش مقرر کرده است، از نظم و انظباطی که دارد و هزاران موضوع دیگر که می توان به آن اشاره کرد.

پس این ویژه بودن باید ایجاد شود و از ابتدا برای چیزی نبوده و نیست.

پس وقتی ووشه محصولی را با عنوان ویژه معرفی میکنه چنین ذهنیتی را در درون خودش می پروراند.

حالا دلیل ویژه بودن سرلاشه طارم ووشه چیست؟

سامانه هوشمند انتخاب برنج

اگر دقت کرده باشید در برنج همیشه یک سری از عادتها،بسته بندیها،محصولات مرسوم وجود داشته و دارد.

ولی ووشه از ابتدا به دنبال ماهیتی با عنوان ویژه میگشت و با ذهنیت ساختن این باور ایجاد شد و در حال رشد دادن هر روز و هر روزه ی خود به سمت ویژه شدن است.

محصول سرلاشه طارم ویژه است در بسته بندی، همان طور که تصویر این محصول را مشاهده می کنید دقت و وسواس خاصی برای شکل این بسته بندی در نظر گرفته شده است، این بسته بندی ویژه است که اگر از نزدیک نوع این بسته بندی را مشاهده کنید متوجه می شوید که چندین برابر یک بسته بندی عادی زمان میبرد تا آماده شود.

سرلاشه طارم معطر

محصول سرلاشه طارم ویژه است در معرفی محصول ، شاید همان طور که قبلا دیده اید معرفی یک برنج مختصر میشد در نوشته اسم محصول بر روی کیسه ولی به معرفی و ظرافت اتیکت ووشه توجه کنید. به رنگی که برای محصول در نظر گرفته شده است توجه کنید. این بدان معناست که ووشه ویژه بودن را درک کرده است.

یکی از اصلی ترین ویژگی هایی که سرلاشه طارم با عنوان ویژه در ووشه نامگذاری شده است ، بخاطر محتویات داخل این محصول است. که کیفیت یکی از خطهای قرمز جدی ووشه روی تمام محصولاتش است.

ووشه بخاطر تمرکز بالایی که در ارائه کیفیت دارد سرلاشه را به صورت مرسوم راهی بازار نمی کند، به صورت مرسوم سرلاشه طارم این طور بدست میاید که در هنگام سورت و بوجاری کردن برای رسیدن به برنج کامل در دستگاه بوجاری برنجهای کامل از برنجهای نیمه و شکسته جدا می شود و مجدد برنجهای شکسته و نیمه با عنوان لاشه و یا سرلاشه راهی بازار می شود.

ولی در ووشه همه چیز متفاوت است وقتی برنجهای شکسته از برنج کامل جدا می شود، ووشه برای رسیدن به محصول سرلاشه فقط به همان برنج شکسته بسنده نمی کند و زمانی که برنجهای شکسته را میخواهد وارد سورتینگ و بسته بندی کند مجدد 20 درصد برنج کامل و سورت و بوجاری شده را که همان برنج هاشمی است را به برنجهای شکسته اضافه می کند و سپس بسته بندی می کند. یعنی این سرلاشه طارم شامل 20 درصد برنج کامل است.

شما وقتی ویژه می شوید این جهان هستی ویژه ها را به سمت شما می کشاند این یک قانون ثابت است. حالا این ویژه بودن می تواند در انسانهای ویژه ، در فرصتهای ویژه و یا در محصولات ویژه باشد.

پس کسی که این محصول را دریافت می کند می تواند نشان ویژه بودن را به خودش بدهد و یا اینکه می تواند این نوید را به خودش بدهد که در مسیر ویژه شدن است.

برای دریافت سرلاشه طارم ویژه با این لینک همراه باشید.

برای ارتباط بیشتر با ما: 09116686840

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × پنج =