برنج ایرانی

معرفی برنج ایرانی روشن

برنج روشن

با نام و یاد خداوند هدایتگر من مسعود نوریان و اینجا ووشه

برنج ایرانی روشن مجموعه ووشه جزو یکی از برنج های پرمحصول می باشد ولی برخلاف اکثر برنج های پرمحصول که دارای عطر و بوی خاصی نمی باشند دارای عطر و بوی مطلوبی می باشد.

برنج ایرانی روشن که برنج تازه و امساله می باشد جزو ارقام جدید برنج ایرانی می باشد و هنوز شاید خیلی برنج شناخته شده ای نباشد ولی با روندی که در پیش گرفته است و بازخوردهای خوبی که اکثر خریداران برنج ایرانی  از مصرف این برنج ایرانی به مجموعه ووشه داده اند انتظار می رود در آینده ای نه چندان دور جزو یکی از پرطرفدارترین برنجهای ایرانی در نوع پرمحصول باشد.

خرید برنج ایرانی همیشه یکی از دغدغه های اصلی مصرف کنندگان برنج ایرانی بوده و است، از این رو همیشه انتخاب برنج خوب و مقرون به صرفه و در عین حال باکیفیت یکی از چالش های اصلی است.

برنج ایرانی روشن یکی از محصولات مجموعه ووشه می باشد که به نست قیمت مناسبی که دارد، برای مصارف روزانه می تواند گزینه بسیار مناسبی باشد.

سامانه هوشمند انتخاب برنج

برنج ایرانی روشن شاید مانند برنج طارم یا برنج هاشمی از نظر کیفیت نباشد ولی در عین حال مانند برنجهای پرمحصول که بدون عطر می باشند نیست.

برنج ایرانی روشن را از نظر کیفیت می توان یک برنج ایرانی میان رده گفت یعنی باید برنجی بین برنج هاشمی و برنج پرمحصولی مانند برنج شیرودی در نظر گرفت.

با  در نظر گرفتن این دسته بندی، انتخاب و خرید برنج ایرانی برای شما به مراتب کار راحت تری می شود.

ارتباط بیشتر با ما: 09116686840

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + 1 =