برنج ایرانی

سوال مهم قبل از خرید چیست؟

با نام و یاد خداوند هدایتگر

من مسعود نوریان و اینجا ووشه

مسیر تکرار یا تکرار مسیر؟

شاید در ظاهر سوال درستی نباشه، البته از نظر قواعد دستوری و ادبیاتی.مسیر تکرار یا تکرار مسیر!!

بریم تا بیشتر موضوع را باز کنیم.

در ابتدا برای رسیدن به جواب سوال باید سوال را خوب درک کنیم و بفهمیم که از ما چه می خواهد.

خیلی از زمانها در زندگی واقعی، ما دچار این موضوع هستیم که موضوع و سوال را درک نمیکنیم و به دنبال جواب هستیم و شاید همیشه در این سردرگمی می مانیم که:

-مسیر من درست است؟

و شاید تا آخر هم به جواب درستی مسیر نرسیم. چرا؟

چون سوال را درک نکردیم و همیشه مسیرهایی را تکرار می کنیم و دوباره تغییر مسیر میدیم و دوباره تغییر میدیم و این روند ادامه دارد. یعنی مسیر>>تغییر مسیر>>تغییر مسیر>>…

این روند یعنی مسیر تکرار 

ما در حال طی مسیر هستیم ولی با کمترین نتیجه و دستاورد، به دلیل اینکه مسیر درست و صحیح را پیدا نکردیم و طبق گذشتگان و یا بقیه افراد جامعه در حال طی کردن مسیر هستیم.

اصلا این مسیری که در حال صحبت کردنش هستیم چیز پیچیده ای نیست که برای فرد یا افراد خاصی باشد.

برای مثال ووشه به عنوان صاحب یک کسب و کار می خواهد یک مسیری را طی کند. در ابتدا اگر هدف و مقصد مشخصی برای خودش نداشته باشد چطور عمل می کند؟

سامانه هوشمند انتخاب برنج

مانند مسیر تکرار عمل می کند و در هر زمان تا جایی می رود و به درستی مسیر خود شک می کند و مسیر دیگری را انتخاب می کند و دوباره شک می کند و دوباره و دوباره…

یا مثال دیگر این می تواند باشد که شما می خواهید یک برنج برای منزل خریداری کنید. ولی به این سوال جواب ندادید که

برنج خوب برای من باید چه ویژگی داشته باشد؟

برنج گرده

وقتی به این سوال در ابتدا پاسخ نمیدهید اتفاقی که میافتد این است که چند مدت که می بینید بقیه برنج خارجی مصرف می کنند به دنبال برنج خارجی می روید، زمانی دیگر کسی به شما می گوید که برنج پرمحصول ایرانی خوب است و آن را مصرف می کنید یا زمان دیگری به شما پیشنهاد برنج هاشمی را می دهند و شما از این نوع برنج مصرف می کنید و این روندادامه پیدا می کند.

شما به دلیل اینکه نتوانستید طرح سوال کنید در مسیر تکرار می مانید. و همچنان دنبال برنج مصرفی خوب میگردید.

حالا برگردیم به قسمت دوم سوال.

تکرار مسیر

تکرار مسیر چه زمانی اتفاق میافتد؟

زمانی که ما به این درک رسیدیم که باید اول طرح سوال کنیم و سپس بعد از پاسخ به این سوال به نتیجه و هدف اصلی میرسیم.

وقتی ما به سوالی که طرح کردیم پاسخ میدهیم اتفاقی که میافتد این است که الان می دانیم به دنبال چه چیزی هستیم و همین موضوع باعث می شود که مسیر برای ما راحت تر و واضح تر باشد و به یک نتیجه واحد می رسیم.

برای مثال خرید برنج، وقتی شما به سوال برنج خوب برای من باید چه ویژگی داشته باشد؟ پاسخ میدهید، به یک جواب  مشخص می رسید که برنجی که من به دنبالش هستم نباید از نوع برنج خارجی باشد.

زمانی که به این پاسخ می رسید بسیاری از گزینه های خرید برای شما حذف می شود و شما در بین برنج های ایرانی به دنبال برنج خوب خودتان می گردید.

زمانی که می دانید به دنبال برنج ایرانی میگردید دیگر به دنبال فرد و یا مرکزی می گردید که برنج ایرانی را عرضه می کند نه تمام کسانی که برنج برای فروش دارند.

یا در مثال کسب و کار ووشه وقتی ووشه در ابتدا هدف و مقصد خودش را بداند که می خواهد مرکز تخصصی برنج ایرانی و محصولات کشاورزی باشد دیگر نیازی نیست که به دنبال برنج خارجی و یا گزینه های دیگر برود و مسیر برایش مشخص است.

حالا زمان رسیدن به تکرار مسیر است. یعنی زمانی که شما مسیر درست را پیدا و انتخاب کردید دیگر نیازی نیست که به دنبال مسیر دیگری باشید و فقط باید مسیر درست را تکرا و تکرار کنید. یعنی تکرار مسیر کنید.

در پس این تکرار مسیر است که نتیجه و نتیجه ها حاصل می شود.

برای یک کسب و کار رشد بیشتر ، برای یک خریدار برنج کیفیت بهتر 

برای ارتباط بیشتر با ما: 09116686840

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 2 =